מובילאיי. Mobileye. טכנולוגיה למניעת תאונות

מנע תאונה
התקנה בבית הלקוח חינם

לחץ כאן והזמן עכשיו

מנע תאונה
התקנה בבית הלקוח חינם

לחץ כאן והזמן עכשיו

נכון שאנחנו נעשה הכל כדי שתקבלו פיצוי הולם ומלא במקרה של תאונה, אבל בואו ננסה קודם לכן למנוע את התאונה הבאה .
פנו אלינו או מלאו את הפרטים בקישור המצורף אליו ניתן להגיע בלחיצה על התמונה למטה, כדי שיגיעו אליכם להתקנת מוביילי המערכת למניעת תאונות .
( זיכוי של עד 1,500 ש"ח באגרת הרישוי (בכפוף לתקנת משרד התחבורה).
מערכת Mobileye 630 הינה מערכת מתקדמת המסייעת במניעת תאונות דרכים. המערכת משלבת מצלמה ומעבד מרכזי חזק, המהווים עבור הנהג 'עין שלישית', הפועלת בכל עת, מנתחת ומבינה את תוואי הדרך והתנועה בקדמת הרכב.
המערכת סורקת את הכביש ומצב הדרך בזמן נסיעה ביום, בלילה ובכל מזג אוויר ומבחינה בכלי-רכב, הולכי-רגל, רוכבי אופניים ואופנועים, למרחק של עד 105 מ' קדימה ובמפתח של 40 מעלות. ייחודה של מערכת Mobileye 630 הינה ביכולתה לספק לנהג מגוון התרעות:
התרעה על סטייה בלתי מתוכננת מנתיב הנסיעה  * התרעה מפני התנגשות ברכב אשר מלפנים, בדרך עירונית ובין עירונית  * התרעה על אי שמירת מרחק מרכב לפנים  * התרעה על סכנת התנגשות בהולכי רגל או רוכבי אופניים (ביום בלבד)  * זיהוי תמרורי מהירות והתרעה על חריגה מהמהירות המותרת  * המערכת מסבה את תשומת לבו של הנהג באמצעות התרעה קולית והתרעות ויזואליות, על גבי צג LCD

מנע תאונה
התקנה בבית הלקוח חינם

לחץ כאן והזמן עכשיו

לאחר הרכישה עדכנו אותנו
בצור קשר

"האמור בפרסום/מודעה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ו/או המלצה כלשהי והסוכן/הסוכנות/האתר אינם נושאים באחריות כלשהי לתוכן המודעה/הפרסום. כל המסתמך על המודעה או הפרסום עושה זאת על אחריותו האישית בלבד ומתבקש להתקשר במישרין עם הגוף ששמו נקוב במודעה/פרסום לקבלת מידע מפורט ועדכני".