מערכת התרעה לרכב.
איווקס. AWACS‬‏ | גרסת הרדאר

מתקינים ברכב מערכת בטיחות ומקבלים בחזרה 1,500 שקלים באגרת הרישוי
משרד התחבורה פרסם את ההנחיה שמוציאה לדרך את סבסוד מערכות ההתרעה על סטייה מנתיב ואי שמירת מרחק.
מי זכאי לקבל את ההטבה וכיצד מקבלים אותה?
מי זכאי לקבל את ההטבה: בעלי מכוניות פרטיות ("M1") ומסחריות ("N1") בבעלות פרטית (ליסינג פרטי נחשב לבעלות פרטית),שמשקלם הכולל אינו עולה על 3.5 טון, עם רשיון רכב תקף, שנרשמו לתנועה בישראל בין 1.1.2000 לבין 30.4.2017 (כולל), ושטרם התקינו מערכות כאלה, עד ל-17.9.17.התקנת המערכת בתקופה של חודשיים לפחות לפני מועד חידוש הרישיון, תאפשר לכם להתחיל ליהנות מההנחה כבר באגרת הרישוי הקרובה אותה תדרשו לשלם. אם ההתקנה בוצעה פחות מחודשיים לפני חידוש רשיון הרכב, תידחה תחילת ההנחה לשנה הבאה. ההנחה נרשמת על שם הרכב ולא על שם בעל הרכב. לכן, במקרה שהבעלות ברכב תועבר לאחר, ייהנה הבעלים החדש מיתרת ההנחה שטרם מומשה. מומלץ לשמור את אישור ההתקנה הניתן על ידי המתקין במעמד ההתקנה.


מנע תאונה
לחץ כאן והזמן עכשיו
התקנה בבית הלקוח חינם

דגם משולב רדאר ומצלמה
RD 140

AWACS מבית SDS הוקמה בשנת 2008 עם משימה ברורה- למנוע תאונות דרכים קטלניות ולהציל חיים. החברה מפתחת מובילה ומפיצה של מערכות התרעה המונעות התנגשות ותאונות דרכים המשווקות ליבואנים ולבעלי רכבים קיימים- after market. הטכנולוגיה אותה מציעה AWACS  תוכננה במיוחד כדי למנוע, או להפחית באופן משמעותי את חומרת ההתנגשויות החזיתיות. AWACS פרסה למעלה מ- 100,000 מערכות ברחבי העולם.

מערכת בעלת הגנה טכנולוגית מתקדמת למניעת תאונות דרכים, היחידה בארץ המשלבת מצלמה ורדאר, דבר המאפשר לה רמת התרעה ודיוק הגבוהה ביותר מבין המערכות הקיימות בשוק, לרבות יכולת לזהות עצמים עד 140 מטר בכל מזג האוויר, לרבות סערה, שלג, ערפל ושמש מסנוורת, ובכל שעות היממה.

התרעות המערכת

מערכת התרעה למניעת תאונות בטכנולוגיית רדאר משולבת, היחידה בישראל! המערכת מתריעה עד 5 שניות לפני התנגשות ברכב שמלפנים ומתריעה על סכנה מטווח גדול של עד 140 מטר קדימה גם בתנאי מזג אוויר קשים ומורכבים (ערפל,גשם חזק,חושך מוחלט)*שומרים עלייך ועל בני משפחתך בכבישים

* התרעה על סטייה לא מבוקרת מנתיב  * התרעה על סכנת התנגשות מידית בכלי רכב, משאית, רוכב אופנוע ורוכבי אופניים  *  התרעה על סכנת התנגשות בהולכי רגל  *  התרעה על אי שמירת מרחק מספק מכל סוגי הרכב  * היחידה שמאתרת ומזהה סכנה בטווח של עד 140 מטר בתנאי מזג אוויר קשים ובתנאי ראות מורכבים (ערפל, גשם, שמש מסנוורת)  * המערכת מסבה את תשומת לבו של הנהג באמצעות התרעה קולית והתרעות ויזואליות.

המערכת מיועדת לכל מי שאחראי וחרד לביטחונם ושלומם של בני משפחתו, לנהגים צעירים, הורים עם תינוקות וילדים, קשישים, או כל נהג אחראי, היודע כי הכול יכול להשתנות בשנייה. אל תתפשרו!

"האמור בפרסום/מודעה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ו/או המלצה כלשהי והסוכן/הסוכנות/האתר אינם נושאים באחריות כלשהי לתוכן המודעה/הפרסום. כל המסתמך על המודעה או הפרסום עושה זאת על אחריותו האישית בלבד ומתבקש להתקשר במישרין עם הגוף ששמו נקוב במודעה/פרסום לקבלת מידע מפורט ועדכני".

לאחר הרכישה עדכנו אותנו
בצור קשר