מערכת התרעה לרכב.
איווקס. AWACS‬‏ | גרסת המצלמה

מנע תאונה
התקנה בבית הלקוח חינם 

לחץ כאן והזמן עכשיו

מתקינים ברכב מערכת בטיחות ומקבלים בחזרה 1,500 שקלים באגרת הרישוי
משרד התחבורה פרסם את ההנחיה שמוציאה לדרך את סבסוד מערכות ההתרעה על סטייה מנתיב ואי שמירת מרחק.
מי זכאי לקבל את ההטבה וכיצד מקבלים אותה?
מי זכאי לקבל את ההטבה: בעלי מכוניות פרטיות ("M1") ומסחריות ("N1") בבעלות פרטית (ליסינג פרטי נחשב לבעלות פרטית),שמשקלם הכולל אינו עולה על 3.5 טון, עם רשיון רכב תקף, שנרשמו לתנועה בישראל בין 1.1.2000 לבין 30.4.2017 (כולל), ושטרם התקינו מערכות כאלה, עד ל-17.9.17.התקנת המערכת בתקופה של חודשיים לפחות לפני מועד חידוש הרישיון, תאפשר לכם להתחיל ליהנות מההנחה כבר באגרת הרישוי הקרובה אותה תדרשו לשלם. אם ההתקנה בוצעה פחות מחודשיים לפני חידוש רשיון הרכב, תידחה תחילת ההנחה לשנה הבאה. ההנחה נרשמת על שם הרכב ולא על שם בעל הרכב. לכן, במקרה שהבעלות ברכב תועבר לאחר, ייהנה הבעלים החדש מיתרת ההנחה שטרם מומשה. מומלץ לשמור את אישור ההתקנה הניתן על ידי המתקין במעמד ההתקנה.

מנע תאונה
התקנה בבית הלקוח חינם 

לחץ כאן והזמן עכשיו


טכנולוגיית מצלמה חדשנית ומדויקת CM 107

AWACS מבית SDS הוקמה בשנת 2008 עם משימה ברורה- למנוע תאונות דרכים קטלניות ולהציל חיים. החברה מפתחת מובילה ומפיצה של מערכות התרעה המונעות התנגשות ותאונות דרכים המשווקות ליבואנים ולבעלי רכבים קיימים- after market. הטכנולוגיה אותה מציעה AWACS  תוכננה במיוחד כדי למנוע, או להפחית באופן משמעותי את חומרת ההתנגשויות החזיתיות. AWACS פרסה למעלה מ- 100,000 מערכות ברחבי העולם.

מערכת CM-107 מבית Safe Drive System הינה מערכת התרעה לרכב בטכנולוגיית מצלמה חדשנית ומדויקת, המסייעת לנהגים לנהוג בטוח יותר ובכך למנוע את מעורבותם בתאונת דרכים. המערכת מספקת ניתוח בזמן אמת של תנאי הכביש והתנועה ומזהירה את הנהג כאשר היא מזהה מצב מסוכן, לרבות אי שמירת מרחק וסטייה בלתי מתוכננת מנתיב הנסיעה – טעויות המהוות חלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות.

המערכת יודעת להבחין בכלי רכב, הולכי רגל ורוכבי אופניים למרחק של עד 100 מ' קדימה וכן לזהות תמרורי מהירות ולהתריע על נסיעה מעל המהירות המותרת, מקטע הדרך שבו זוהה התמרור.

המערכת מיועדת לכל מי שאחראי וחרד לביטחונם ושלומם של בני משפחתו, לנהגים צעירים, הורים עם תינוקות וילדים, קשישים, או כל נהג אחראי, היודע כי הכול יכול להשתנות בשנייה. אל תתפשרו!

מנע תאונה
התקנה בבית הלקוח חינם 

לחץ כאן והזמן עכשיו

"האמור בפרסום/מודעה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ו/או המלצה כלשהי והסוכן/הסוכנות/האתר אינם נושאים באחריות כלשהי לתוכן המודעה/הפרסום. כל המסתמך על המודעה או הפרסום עושה זאת על אחריותו האישית בלבד ומתבקש להתקשר במישרין עם הגוף ששמו נקוב במודעה/פרסום לקבלת מידע מפורט ועדכני".

לאחר הרכישה עדכנו אותנו
בצור קשר